Serdar Ortaç, Tarkan’dan özür diledi

Serdar Ortaç, TikTok hesabındaki canlı yayını sırasında küfür ettiği müzisyen Tarkan’dan özür diledi. Görüntülerin sosyal medyada gündem olmasının ardından Serdar Ortaç’ın hesabı kalıcı olarak kapatıldı.

İstinye’deki evinden çıkarken görüntülenen Ortaç, Tarkan’a ettiği küfürler hakkında açıklama yaptı. Olayı hatırlamadığını belirten Ortaç, “Çok alkollüydüm ağabey. İlaç da kullanıyorum ben. İlacın üstüne de alkol alınca kötü olmuşum. İntihar etmişim yani” dedi.

“Sosyal medyamı kapatmışlar zaten” diyen Ortaç, sözlerine şöyle devam etti: “Kalıcı kapatıldı yazıyor TikTok hesabımda. Herkes, ‘Ne yaptın sen?’ diyor. Seyrederek canımı sıkmak istemiyorum. Özür dilerim ondan da. Hiçbir şey hatırlamıyorum” dedi.

Ne olmuştu?

TikTok’ta canlı yayın açan Serdar Ortaç, kendisine mesaj yazan kullanıcılara sinirlenerek, “Hepiniz CHP’lisiniz i…ler” diyerek karşılık verdi. Alkollü olduğu anlaşılan Ortaç, bir kullanıcının Tarkancılar ve Serdarcılar şeklinde iki grup olmasından bahsetmesi üzerine ise “Ya s…. Tarkan’ı ya” diyerek yine küfür etti.

Yayın sırasında evde yardımcısı olan kadının Ortaç’ın elinden telefonu aldığı görüldü.

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x