Meryem Üzerli Bu Defa Instagram Paylaşımıyla Gündemde

‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisi ile hayatımıza giren Meryem Üzerli sosyal medyada çok konuşulanlar arasında. Güzel oyuncu bu defa yaptığı bir paylaşım ile gündemde.

Meryem Üzerli, 2 Ağustos 1983 tarihinde Almanya’da doğmuştur. Babası Türk ve annesi Alman’dır.

2000 yılından 2003’e kadar Hamburg’daki Schauspiel Studio Frese’de oyunculuk eğitimi almıştır. Mezun olduktan sonra Almanya’da birkaç tane küçük rolde yer almıştır.

Meryem Üzerli’nin hayatımıza girmesi ise 2011 yılında televizyonlarda yayınlanmaya başlayan “Muhteşem Yüzyıl” dizisi ile oldu. “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde canlandırdığı “Hürrem” karakteri ile Türkiye’de ismini duyurdu.

Üzerli, “Muhteşem Yüzyıl” dizisinin ardından “tükenmişlik sendromu”na girdiğini söyleyerek Berlin’e yerleşti. Üzerli, bu süreçten sonra rol aldığı projelerde eski ününü tekrar yakalayamadı fakat sosyal medyada sık sık gündeme gelen ünlüler arasına girdi.

Yetenekli ve güzel oyuncu yakın zamanda gündeme hiç estetiği olmadığını söyleyerek gelmişti. Hayranları ve sevenleri tarafından yıllar içindeki değişimi gözlerden kaçmamıştı.

Üzerli, bu defa gündeme küvette üstsüz halini paylaştığı bir paylaşımıyla gündeme geldi.

Üzerli’nin bu paylaşımına bazıları ne gereksiz paylaşım derken bazıları beğeni yağmuruna tuttu. Peki sen ne düşünüyorsun? Yorumlarda buluşalım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x