Galatasaray Kongre Üyesi’nden Manchester United Kalecisi Onana Hakkında Dolandırıcılık İddiası

Galatasaray Kulübü Kongre Üyelerinden Avukat Kerim Bahadır Şeker, Manchester United kalecisi Onana’nın yaşadığı sakatlığın ’yalan’ olduğunu kendisini dolandırdığı ve İstanbul’a gelirse tutuklanacağını için gelmek istemediğini iddia etti. 

Şampiyonlar Ligi gruplarında mücadele eden ve 29 Kasım’da oynanacak Galatasaray – Manchester United maçı öncesinde Kırmızı Şeytanlar’da kaleci Onana’nın sakatlığı takımda şok etkisi yarattı.

Andre Onana’nın Dünya Kupası Elemeleri’nde Kamerun ile Mauritius’un karşı karşıya geldiği maçta sakatlık yaşamasıyla beraber Galatasaray maçında forma giyemeyecek olması maçta kaleye Altay Bayındır’ın geçmesi gündeme geldi.

Onana’dan gelen bu sakatlık haberi sonrasında Galatasaray Kulübü Kongre Üyelerinden Avukat Kerim Bahadır Şeker’in sosyal medyadan paylaştıkları gündeme bomba gibi düştü.

Şeker’in iddiasına göre; Onana, birkaç arkadaşıyla birlikte kendisini dolandırdı, Istanbul’a gelmesi durumunda tutuklanacak o nedenle de sakatlığını bahane ediyor. Bahadır Şeker ayrıca Pazartesi günü suç duyurusunda bulunacağını belirtti.

İşte Bahadır Şeker’in paylaşımı:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x